حراج!
پاراگلایدر در کوهستان

پاراگلایدر

440.000 تومان

1 در انبار (می توان پیش خرید کرد)

دسته بندی ها :
برچسب :, ,

پاراگلایدر(Paragliding):

پاراگلایدر یکی دیگر از انواع پرواز است که تجربه ای امن، ساده و مهیج از پروازهایِ چتری را برای شما خواهد ساخت. چتری شبیه به بال را باد می کنید، چند قدم می دوید و پیش از آنکه تصور کنید، به آسمان خواهید رسید و در صورتِ هوایِ مناسب و مهارتِ کافی، حتی می توانید چند ساعت بالای کوه ها و دامنه ها پرواز کنید.

پرواز می‌تواند به چند شکل آغاز شود. در روش اول خلبان با سرعت در جهت مخالف باد می‌دود و چتر را پشت سر خود می‌کشد. برخورد باد به زیر چتر آن را به اهتزاز درمی‌آورد و نهایتاً موجب به پرواز درآمدن خلبان می‌شود. اگر باد شدیدتر باشد گاهی خلبان ابتدا در جهت مخالف می‌ایستد (به اصطلاح ریورز یا ضربدری گفته می‌شود) تا باد چتربال را از زمین جدا کند و سپس برگشته و شروع به دویدن می‌کند تا از زمین جدا شود. این روش‌ها معمولاً در نواحی کوهستانی انجام می‌شود تا خلبان بتواند از تفاوت ارتفاعش با زمین پست‌تر نیز برای تداوم مدت پرواز استفاده کند.

در روش دوم که معمولاً در نواحی پست استفاده می‌شود، خلبان به کمک یک وسیله دیگر کشیده می‌شود تا به ارتفاع مناسب برسد (معمولاً زیر ۳۰۰۰ پا) و بعد خود را از طنابی که توسط آن کشیده شده جدا می‌کند و مستقلاً پرواز می‌کند.

زمان شروع لطفا 7:45 بامداد وارد شوید
زمان پایان تقریبا 6:30 بعد از ظهر.
پوشیدن لباس ورزشی راحت، کتانی پیاده روی، کلاه، ژاکت و کرم های ضد آفتاب .
شامل
مربی حرفه ای 3 پرواز با مربی
3 ساعت اموزش وعده های غذایی
شامل نمی شود
حمل و نقل
جریمه مربی

ورزش چترپری در ایران، زیر مجموعه‌ای از ورزش‌های هوایی است. انجمن ورزش‌های هوایی ایران به عنوان متولی این ورزش در کشور زیر نظر فدراسیون انجمنهای ورزشی فعالیت می‌کند.

اطلاعات بیشتر

سن

+18

قدرت بدنی

9/10

مدت

1 روز

نظرات

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

تنها مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند می توانند نقد و بررسی ثبت کنند.